Logo Pro-Dentist

Дитяча стоматологія Одеса

Дитяча стоматологія Одеса

Лікування зубів у дітей в Одесі

Ми вилікуємо та відновимо ваші зуби. Зробимо, щоб вони були гарними. Вирішимо будь-які проблеми з порожниною рота

дитячий стоматолог Одеса Дитяча стоматологія в Одесі

Ми спеціалізуємося на наданні високоякісних стоматологічних послуг для маленьких пацієнтів в Одесі, здійснюючи лікування зубів у дружній та комфортній атмосфері.

Ми розуміємо, що похід до стоматолога може викликати у дітей певну тривогу та страх. Тому наш головний пріоритет - зробити кожне відвідування стоматолога для вашої дитини приємним та безпечним. Наша доброзичлива команда фахівців з дитячої стоматології має досвід роботи з дітьми різного віку і намагається створити довірчі стосунки з кожним маленьким пацієнтом.

Ласкаво просимо до стоматологічної клініки Pro-Dentist Одеса

брекети у дівчинки лікування зубів у дітей

Про нас. Дитяча стоматологія Одеса Pro-Dentist

Ось уже майже 10 років ми допомагаємо людям в Одесі відновлювати здоров'я, діагностуємо, влаштовуємо профілактичні заходи. Наші стоматологи розуміють, що найголовніше для наших відвідувачів якнайшвидше перестати бути пацієнтами (пацієнт від лат. patiens — терплячий, страждаючий) і якомога довше не відвідувати стоматологію. Саме тому вся наша увага спрямована на якісне лікування зубів та порожнини рота, максимально якісне протезування, встановлення брекетів та будь-які інші стоматологічні послуги, які ми можемо вам надати у нашій клініці.

У нашій стоматологічній клініці є лише професійні стоматологи, майстри своєї справи. Ми враховуємо всі потреби людини та обов'язково підходимо до вирішення будь-якої проблеми комплексно. У нашій стоматології є спеціалісти для будь-якого випадку: стоматолог терапевт, хірург, ортопед, ортодонт, пародонтолог, гнатолог. Адже за можливості участі у лікуванні фахівців різного профілю якраз і досягається найвищий результат лікування.

Відгуки. Дитячий стоматолог Одеса

Друзі, дякую за ваші відгуки та зворотний зв'язок. Працюємо для здоров'я.

Стоматологія Одеса відгуки

Стоматолог Одсса

Лікування зубів відгуки

Стоматологічна клініка відгуки

Стоматолог терапевт відгуки

Стоматологічний кабінет в Одесі

Лікування зубів відгук

Більше відгуків на нашій сторінці фейсбук та в гугл картах

Часті запитання стоматологу

Коли потрібно вперше відвідати стоматолога зі своєю дитиною?
Рекомендується перший візит до стоматолога здійснити після появи перших зубів дитини зазвичай у віці близько 6 місяців.

Які переваги дитяча стоматологія пропонує порівняно з дорослою?
Дитяча стоматологія в Одесі спеціалізується на роботі з дітьми та пропонує особливий підхід з огляду на вікові особливості, чутливість та вимоги молодих пацієнтів.

Як допомогти дитині подолати страх перед відвідинами стоматолога?
Важливо говорити з дитиною про значущість догляду за зубами, пояснювати процедури та пропонувати позитивний настрій. Дитяча стоматологія також може використовувати методи зниження тривоги, такі як ігрові елементи та приємна обстановка
Лікар стоматолог терапевт Стоматологія для дитини Одеса
Яку роль відіграють ранні відвідування стоматолога у дитячому віці?
Ранні відвідування дозволяють стоматологу відстежувати розвиток дитини, виявляти та запобігати проблемам з зубами, а також вчити дитину правильним методам догляду за порожниною рота.

Які проблеми із зубами можуть виникнути у дітей?
Діти можуть зіткнутися з такими проблемами як карієс, молочниця, неправильне прикус або відсутність зубів. Дитяча стоматологія спеціалізується на їх діагностиці та лікуванні

Наскільки важливою є правильна дієта для здоров'я зубів дитини?
Правильне харчування відіграє ключову роль у профілактиці захворювань ротової порожнини у дітей. Обмеження споживання солодких та кислих продуктів, а також вживання їжі, багатої на кальцій, сприяють здоров'ю зубів. Наш дитячий стоматолог в Одесі дасть вам усі необхідні рекомендації
Стоматологія діагностика та лікування дитячий стоматолог
Які методи знеболювання використовуються у дитячій стоматології?
Дитяча стоматологія пропонує різні методи знеболювання, включаючи місцеві анестетики, седацію та загальний наркоз, щоб забезпечити комфорт та безпеку дитини під час процедур

Які методи пропонуються для лікування зубів молочного прикусу?
Дитяча стоматологія Одеса може запропонувати такі методи, як носове дихання, ортодонтичні апарати або у крайньому випадку – хірургічне втручання для корекції прикусу

Яку роль грають пломби у дитячій стоматології?

Пломби використовуються для лікування карієсу та відновлення пошкоджених зубів. У дитячій стоматології застосовуються безпечні та естетично приємні матеріали для пломбування. Стоматолог для дитини Одеса

Які методи використовують для профілактики карієсу у дітей?
Профілактика карієсу включає регулярне чищення зубів, застосування фторидних препаратів, помірне споживання солодощів та регулярні візити до стоматолога.
дитина у стоматолога дитина чистить зуби

Наші послуги включають:

1. Ранню дитячу стоматологію: Ми рекомендуємо наводити дітей на перший огляд вже з моменту прорізування перших зубів. Це допомагає створити основу для здорової усмішки та запобігти розвитку зубних проблем у майбутньому.

2. Профілактичну стоматологію: Регулярні чищення та огляди допоможуть зберегти зуби вашої дитини здоровими та запобігти розвитку карієсу та інших проблем.

3. Лікування карієсу: Якщо у вашої дитини виявлено карієс, наша команда професіоналів запропонує ефективне та м'яке лікування з огляду на особливості дитячого організму.
4. Ортодонтію: Якщо у вашої дитини є проблеми з прикусом або неправильним вирівнюванням зубів, ми пропонуємо різні методи ортодонтичного лікування, включаючи брекети та знімні апарати.

5. Надзвичайні випадки: Ми усвідомлюємо, що нещасні випадки можуть статися будь-коли. Якщо ваша дитина зазнає стоматологічного екстреного випадку, наша команда готова надати негайну допомогу.

Ми прагнемо забезпечити комфорт та безпеку для кожної дитини, яка відвідує нашу стоматологічну клініку. Наше середовище оснащене сучасним обладнанням, і ми дотримуємось найвищих стандартів стерильності та гігієни.

Знижка 10% нашої стоматології на послуги наших друзів - дитячі аніматори День Варення на день народження дитини Одеса

Dentist Victoria Gerc Author

Записатися до стоматолога Одеса viber
Записатися до стоматолога Одеса whatsapp
Записатися до стоматолога Одеса в Telegram

Телефон: +38(093)786-30-96

Адреса: Одеса, Михайлівська вул., 25, 65000

Дитяча стоматологія Одеса Pro-Dentist ©