Logo Pro-Dentist

Стоматологія Кременчук

Стоматологія Кременчук. Стоматологічна клініка Pro-Dentist

Лікування зубів найсучаснішими методами. Стоматолог у Кременчуці

Ми вилікуємо та відновимо ваші зуби. Зробимо, щоб вони були красивими. Вирішимо будь-які проблеми з порожниною рота

Русский язык

Стоматолог Кременчук Лікування зубів у Кременчуці

Наші послуги

Чистка зубів

Дитяча стоматологія

Лікування зубів

Видалення зубів

Імплантація зубів

Протезування зубів

Брекети

Коронки

Вініри

Відбілювання зубів

Виправлення прикусу

Естетична стоматологія

Реставрація зубів

Лікування ясен

Стоматологічна клініка Кременчук Лікар стоматолог у Кременчуці

Про нас. Стоматологія Кременчук Pro-Dentist

Ось уже майже 10 років ми допомагаємо людям у Кременчуці відновлювати здоров'я, діагностуємо, влаштовуємо профілактичні заходи. Наші стоматологи розуміють, що найголовніше для наших відвідувачів якнайшвидше перестати бути пацієнтами (пацієнт від лат. patiens - терплячий, страждає) і якомога довше не відвідувати стоматологію. Саме тому вся наша увага спрямована на якісне лікування зубів та порожнини рота, максимально якісне протезування та будь-які інші стоматологічні послуги, які ми можемо вам надати у нашій клініці.

До нашої стоматології приїжджають з усіх куточків Кременчука не просто так. Люди вже знають, що наші стоматологи уважні та дуже стараються на всіх етапах лікування. Стоматологи нашої клініки постійно проходять навчання сучасним методикам, які щороку вдосконалюються. Стоматологія не стоїть дома. Нове обладнання, ліки, інструменти та необхідні для лікування зубів компоненти. Все це впроваджується у нашій стоматології для збільшення комфорту та якості стоматологічних послуг.

У нашій стоматологічній клініці є лише професійні стоматологи, майстри своєї справи. Ми враховуємо всі потреби людини та обов'язково підходимо до вирішення будь-якої проблеми комплексно. У нашій стоматології є спеціалісти для будь-якого випадку: стоматолог терапевт, хірург, ортопед, ортодонт, пародонтолог, гнатолог. Адже за можливості участі у лікуванні фахівців різного профілю якраз і досягається найвищий результат лікування.

Відгуки. Стоматологія Кременчук

Друзі, велике спасибі за ваші відгуки та зворотний зв'язок. Працюємо для вашого здоров'я.

Стоматологія Кременчук відгуки

Стоматолог Кременчук відгуки

Лікування зубів відгуки

Стоматологічна клініка відгуки

Стоматолог терапевт відгуки

Стоматологічний кабінет у Кременчуці відгуки

Лікування зубів відгук

Більше відгуків на нашій сторінці фейсбук і в гугл картах

Поради щодо догляду за зубами та порожниною рота від стоматолога

Читати

Часті запитання до стоматолога

Як часто потрібно робити чищення зубів у стоматолога?
Вважається, що чистити зуби у стоматолога потрібно 2 рази на рік. Але це в тому разі, якщо ви стежите за зубами і порожниною рота, регулярно чистите зуби. Але є чинники, які вказують на те, що, найімовірніше, вам потрібно відвідувати стоматологію для чищення частіше. До таких факторів належать:
вживання алкоголю, куріння, часте вживання чаю, кави або будь-яких продуктів, що забарвлюють зубну емаль, невикористання в повсякденному чищенні зубів нитки й ополіскувача, індивідуальні особливості мінерального складу слини

Чи обов'язково видаляти зуби мудрості?
Однозначно варто видаляти зуби мудрості, якщо вони починають негативно впливати на сусідні зуби через відсутність місця в зубному ряду. Найчастіше це супроводжується зубним болем. Також якщо вони починають піддаватися карієсу, то теж немає сенсу їх лікувати. Оскільки вони не допомагають пережовувати їжу і не можуть служити опорою під час ортопедичного лікування. Звичайно, якщо достатньо місця в щелепі для зубів мудрості і вони не заважають. У них немає карієсу і вони не є причиною утворення запалення м'яких тканин ясен, то можна і залишити "вісімки". У будь-якому разі в нашій стоматологічній клініці у Кременчуці після діагностики фахівець стоматолог вам точно скаже, що краще робити у вашому конкретному випадку

Чому кровоточать ясна?
Бактерії утворюють наліт, що спричиняє спочатку запалення, а потім уже й руйнування тканин ясен. А ось причини того, що бактерії почали активно розмножуватися, можуть бути абсолютно різні. Це може бути недостатня гігієна порожнини рота, механічні пошкодження, паління або знижений імунітет. У будь-якому разі, якщо ви помітили в себе цю проблему, обов'язково зверніться до стоматології.

Що робити, якщо випала пломба?
Якщо є можливість, негайно зверніться до стоматології. Якщо такої можливості немає, скористайтеся цими порадами:
1. Не навантажуйте хворий зуб, жуйте на здоровий бік, відмовтеся від твердої їжі.
2 Обов'язково обполіскуйте рот після їди розчином соди й солі, хлоргексидином.
3) Якщо біль сильний, прийміть знеболювальні. Але не захоплюйтеся, дотримуйтеся рекомендованих виробниками доз.
І пам'ятайте, що раніше ви звернетеся до лікаря, то краще для збереження вашого зуба.

Чи можна лікувати зуби під час вагітності?
Так, зуби під час вагітності можна і потрібно лікувати. У разі необхідності знеболювання, лікар підбере препарат, який не зашкодить матері та дитині

Що робити в разі підвищеної чутливості зубів?
Необхідно регулярно використовувати десенсибілізуючу зубну пасту - зубна паста для чутливих зубів. Вони містять калій і фтор, що сприяє зменшенню чутливості. Для кращого ефекту нанесіть зубну пасту на зуби за допомогою пальця або ватного тампона і не змивайте протягом декількох хвилин. Так само раз на день можна використовувати фторовмісний ополіскувач. Якщо протягом двох тижнів чутливість не зменшилася, зверніться до стоматолога для виключення карієсу.

Чи псуються зуби під коронкою?
Зуб під коронкою не псується. Перед тим як коронку встановити, зуб ретельно лікують, обробляють спеціальними речовинами. Коронка приклеюється до зуба сучасним матеріалом, який не дає карієсу розвиватися. Але якщо коронка була встановлена не якісно, було пошкодження коронки, зуб може почати псуватися. Це можна буде помітити по запалених яснах, присмаку гною в роті.

Чи боляче встановлювати імплантат?
Операція зі встановлення імплантату проводиться під місцевою анестезією, тому вона безболісна. Після операції біль може бути протягом 5-7 днів. Такий біль знімається знеболювальними таблетками, які випише стоматолог після встановлення імплантату.

Який термін служби пломби?
Термін служби пломби залежить від багатьох факторів. Це і професіоналізм стоматолога, і матеріали, з яких пломба зроблена. Сучасні технології дають змогу встановлювати пломби, які можуть прослужити до 20 років. У нашій стоматології у Кременчуці ми використовуємо саме такі матеріали.

Чому зуб змінює колір?
Причиною зміни кольору зубів можуть бути фарбувальні напої, такі як кава і чай. Якщо ж колір змінив один зуб, причини можуть бути набагато серйознішими: крововилив, неправильно проліковані канали, некроз пульпи.
Лікар стоматолог терапевт Стоматологія Кременчук

Детальніше про послуги стоматологічної клініки у Кременчуці Pro-Dentist

Імплантація зубів

Напевно одна з ніш у стоматології, яка найпрогресивніше розвивається. Сучасна імплантація проходить набагато швидше і абсолютно безболісно. А матеріали зубних імплантатів досягли абсолютно нового рівня міцності, довговічності, зручності та естетичності.

Відбілювання зубів

Наразі ми використовуємо абсолютно нові й набагато ефективніші відбілювальні матеріали та агенти, які тільки можуть використовуватися в сучасній стоматології. Вони не вступають в реакцію з хімічними добавками, які присутні в їжі, не руйнують емаль зубів і дають змогу домогтися максимального результату у відбілюванні зубів.

Протезування зубів

Величезний прорив в удосконаленні матеріалів для виготовлення протезів. Сучасні знімні протези тонші, набагато пластичніші, що дає змогу їх використовувати в складніших випадках. Також вони гіпоалергенні, не викликають алергію, що дуже важливо.

Виправлення прикусу. Брекети

Сучасні стоматологи - це фахівці, які здатні вам допомогти не тільки в лікуванні зубів, а й поліпшити (виправити) прикус. Для виправлення прикусу використовують брекети з різних матеріалів. Фахівці нашої стоматології все докладно вам розкажуть і запропонують найкращий для вас варіант виправлення прикусу для формування гарної посмішки.

Дитяча стоматологія Кременчук

Особливу увагу ми приділяємо нашим юним друзям. Стоматологія для дітей має бути насамперед спрямована на психологічний і фізичний комфорт наших маленьких відвідувачів. Всі наші лікарі стоматологи дуже добре це розуміють і вміють лікувати та надавати допомогу дітям. І сама стоматологічна клініка обладнана всім необхідним обладнанням, щоб гордо називатися дитячою стоматологією.

І пам'ятайте, що профілактика набагато краща за лікування. Це актуально для дорослих, а вже для дітей тим паче.

Видалення зубів

Вже давно видалення зубів стало безболісною процедурою. Сучасні засоби анестезії дозволяють видалити будь-який зуб так, що пацієнт цього практично не помітить. Наші фахівці стоматологи уважно вас оглянуть на предмет доцільності саме видалення зуба, а не лікування та проведуть видалення без болю та відповідними рекомендаціями та призначеннями лікаря для швидкого та ефективного загоєння тканин після видалення.

Вініри

Установку вінірів роблять у різних ситуаціях. Стертість емалі зуба, зміна кольору поверхні зуба, наявність сколів, тріщин та пломб у зоні посмішки. Хтось хоче зменшити надто широкі зазори між зубами. Хтось хоче рівні зуби, білу ідеальну посмішку. У нашій стоматологічній клініці найкращі стоматологи у Кременчуці допоможуть вам у вирішенні подібних проблем та встановлять вініри з найякісніших сучасних матеріалів.

 

Чистка зубів

Для виконання процедури з чищення зубів використовується кілька методів. Лікар стоматолог вибирає найоптимальніший метод чищення саме для вас на підставі огляду, з урахуванням стану зубів та ротової порожнини конкретного пацієнта. У будь-якому випадку буде прибрано наліт, зубний камінь і плями затемнення на емалі. Процедура чищення безболісна і не триває багато часу. Зате результати завжди чудові і дуже корисні для запобігання погіршенню стану зубів та ясен.

Лікування зубів

Найчастіші звернення до стоматології це, звичайно ж, для лікування зубів. Багато людей, на жаль, нехтують профілактикою і звертаються до стоматолога тільки тоді, коли зуб вже значно зазнав впливу карієсу та руйнування. Найчастіше супроводжуються гострим болем. Звичайно, наша стоматологічна клінік у Кременчуці намагається надати таким пацієнтам допомогу якнайшвидше. Адже жити із зубним болем дуже важко. Лікування зубів у нашій стоматології Pro-Dentist беруть до рук професіонали лікарі стоматологи високого рівня.

Стоматологія діагностика та лікування Протезування зубів

Коронки

Установка коронок у стоматології використовується найчастіше для відновлення зубів, які зазнали часткового руйнування. За допомогою установки коронки можна прикрасити та зміцнити ці зуби. Установка коронки – це свого роду установка захисного та декоруючого ковпачка, який фіксується на зубі.

Стоматолог проводить огляд зуба і визначає, чи можливе лікування кореневих каналів, чи залишається цілою частину зуба і чи можливе на неї встановлення коронки. У нашій стоматологічній клініці ми використовуємо лише сучасні матеріали та інструменти.

Реставрація зубів

Реставрація зубів необхідна, коли втрачено функціональність зубів або необхідно покращити їхній зовнішній вигляд. Для цього стоматолог використовує спеціальні матеріали та техніки. Є кілька способів реставрації зубів. Докладніше це питання у спеціальній статті. Тут хочеться відзначити, що в нашій клініці ви зможете відновити зуби за допомогою реставрації. Наші лікарі легко вам у цьому допоможуть. Ласкаво просимо до стоматологічного кабінету у Кременчуці.

Лікування ясен

Найчастіше проблеми з яснами особливо не турбують людину, не дають про себе знати. І легко можна згаяти момент, коли потрібно було звернутися до лікаря ще вчора. Тому періодичні профілактичні огляди у стоматолога запобіжать всілякі ускладнення із зубами та яснами. Докладніше про проблеми з яснами та їх рішення ми виклали у цій статті. Але в будь-якому випадку, які б проблеми з яснами у вас не виникли, професійний стоматолог допоможе їх позбутися. Достатньо лише записатися на огляд у стоматологію.

Ласкаво просимо до стоматологічної клініки Pro-Dentist Кременчук

Dentist Victoria Gerc Author

Записатися до стоматолога у Кременчуці viber
Записатися до стоматолога у Кременчуці whatsapp
Записатися до стоматолога у Кременчуці в Telegram

Телефон: +38(093)786-30-96

Адреса: Кременчук, вул. Сумська, 65/17

Стоматологія Кременчук. стоматологічна клініка Pro-Dentist ©